Teatr Kamienica

Regulamin

Do zapłaty: 0.00 zł / Liczba biletów: 0
Czas do zakończenia rezerwacji: -
01
Wybierz spektakl
02
Wybierz termin
03
Wybierz miejsce
04
Podaj swoje dane
05
Dokonaj płatności

REGULAMIN TEATRU KAMIENICA

 

REZERWACJA BILETÓW

 1. Rezerwacji można dokonać osobiście w kasie Teatru czynnej od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-19:00 oraz w weekendy w godz. 11:00-19:00 lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu 22 624 01 99.
 2. W pierwszej kolejności kasa obsługuje widzów w siedzibie teatru oraz rezerwacje telefoniczne.
 3. Rezerwacji można dokonać również w godzinach pracy Biura Organizacji Widowni od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00- 17:00, dzwoniąc pod numer telefonu 22 654 03 41.
 4. Rezerwacji można dokonać całą dobę poprzez stronę www.teatrkamienica.pl w zakładce „bilety”.
 5. Przesłanie rezerwacji mailowej nie jest równoznaczne z dokonaniem rezerwacji. Odpowiedzi na rezerwacje przesłane drogą mailową są udzielane najpóźniej w ciągu 48 godzin od otrzymania wiadomości, po tym czasie należy traktować rezerwację jako odrzuconą.
 6. W przypadku rezygnacji z zamówionych biletów prosimy o informacje telefonicznie lub mailowo.
 7. Rezerwacje, które nie zostały odebrane w terminie podanym przez Teatr ulegają anulowaniu.
 8. Termin odbioru rezerwacji grupowych ustalany jest indywidualnie.
 9. W przypadku rezerwacji mailowej lub telefonicznej, Widzowie wyrażają zgodę na kontakt ze strony Teatru na podany adres e-mail lub numer telefonu.
 1. Przelewów za bilety prosimy dokonywać najpóźniej 5 dni przed spektaklem. W przypadku rezerwacji biletów później niż 5 dni przed spektaklem – płatność przelewem nie będzie możliwa, ze względu na czas trwania transakcji przelewu.
 1. Teatr nie prowadzi rezerwacji biletów w dniu grania spektaklu, możliwy jest zakup biletów tylko w kasie Teatru Kamienica.

 

PŁATNOŚĆ ZA BILETY ZAKUPIONE w Teatrze Kamienica/ Faktury VAT

 1. Płatności za bilety można dokonać w kasie teatru w godzinach pracy kasy.
 2. Akceptujemy płatności: gotówką, kartą płatniczą, przelewem.
 3. Płatności za bilety można dokonać drogą elektroniczną. Wystarczy to zgłosić, dokonując zamówienia biletów telefonicznie lub mailowo.
 4. W przypadku płatności przelewem prosimy o wpisanie w tytule przelewu: imienia, nazwiska, daty i tytułu spektaklu, liczby biletów oraz numeru rezerwacji (numer podaje Teatr przy rezerwacji).
 5. Po zaksięgowaniu wpłaty na konto Teatru, bilety zostaną wydrukowane.
 6. Faktury VAT wystawiamy na wyraźne życzenie Widzów, najpóźniej 7 dni od dnia dokonania płatności za bilety. Dane do faktury (nazwa firmy, dokładny adres, numer NIP) oraz numer rezerwacji, należy przesłać mailem na adres e-mail: bilety@teatrkamienica.pl.
 7. Bilety można odebrać w kasie Teatru cztery dni po dokonaniu przelewu lub 15 min. przed rozpoczęciem spektaklu.
 1. Płatności przelewem można dokonać jedynie nie później niż 5 dni przed spektaklem.

 

 ZWROTY BILETÓW ZAKUPIONYCH W TEATRZE KAMIENICA

 1. Zwrot biletów indywidualnych zakupionych w kasie Teatru (nie dotyczy biletów zakupionych on-line) można dokonać najpóźniej na 72 h przed datą rozpoczęcia spektaklu.
 2. Zwrotu biletów w ilości nie większej niż 10 i zakupionych w kasie Teatru Kamienica, przelewem lub on-line na stronie Teatru można dokonać na 72 h przed datą rozpoczęcia spektaklu.
 3. Zwrotu biletów grupowych w ilości 10-20 miejsc, zakupionych w kasie Teatru Kamienica, przelewem lub on-line na stronie Teatru, można dokonać na 7 dni przed datą rozpoczęcia spektaklu.
 4. Zwrotu biletów grupowych w ilości powyżej 20 miejsc, zakupionych w kasie Teatru Kamienica lub przelewem (nie dotyczy biletów zakupionych on-line) można dokonać na 14 dni przed datą rozpoczęcia spektaklu.
 1. Zwroty biletów zakupionych w kasie Teatru będą dokonywane tylko i wyłącznie po okazaniu paragonu fiskalnego lub faktury zakupu.
 2. W przypadku dokonywania płatności kartą płatniczą do zwrotu niezbędna jest ta sama karta płatnicza oraz wydruk z terminala (potwierdzenie pobrania środków z karty płatniczej).
 3. Bilety z oderwanym kuponem kontrolnym nie podlegają zwrotowi.
 4. Zwrot biletów zakupionych za pośrednictwem kolporterów: e-Bilet można dokonać tylko w miejscu zakupu, w punktach dystrybucji e-Bilet.

 

 REGULAMIN ZAKUPU BILETÓW ON-LINE W TEATRZE KAMIENICA

 1. Strona internetowa Teatru pozwala na zakup biletów w trybie on-line.
 2. Sprzedaż on-line kończy się o godzinie 23:59 dnia poprzedzającego spektakl.
  Cena biletu na wybrane miejsce jest kwotą powiększoną o 10 zł.
 3. W sprzedaży on-line nie można zakupić biletów zniżkowych.
 4. Jednorazowo w trybie on-line można zakupić maksymalnie 15 biletów.
 5. Przy zakupie biletów on-line mogą Państwo zrealizować płatność, korzystając z przelewu elektronicznego lub karty płatniczej.
 6. Płatności za bilety obsługuje firma PayU S.A. przy pomocy portalu internetowego
  www.platnosci.plSposób płatności określa regulamin systemu PayU, który rozpatruje również reklamacje dotyczące płatności on-line.
 7. Jeżeli Państwa bank, mimo przyjęcia dyspozycji zapłaty, nie przyśle potwierdzenia wykonania płatności w ciągu 30 minut, to wybrane miejsca zostaną zwolnione.
  Pieniądze pobrane z Państwa konta pozostaną u operatora obsługującego płatności do wykorzystania przy kolejnym zakupie albo do zwrotu na Państwa konto bankowe.
  O sposobie postępowania w takiej sytuacji zostaną Państwo poinformowani e-mailem wysłanym przez operatora płatności – firmę PayU S.A. (ul. Marcelińska 90, 60-324 Poznań), właściciela portalu Platnosci.pl (www.platnosci.pl/kontakt/), z którym należy się wówczas bezpośrednio skontaktować pocztą elektroniczną (pomoc@platnosci.pl ) lub tel. 61 630 60 05.
 8. Bilety zakupione on-line na stronie Teatru można odbierać w kasie Teatru Kamienica: pn.-pt. w godz. 9:00-19:00 oraz sb.-nd. w godz. 11:00-19:00.

- w dniach, w których grane są przedstawienia, na godzinę przed spektaklem będą wydawane bilety wyłącznie na dzień bieżący, przy czym prosimy o odbiór biletów nie później niż 30 minut przed rozpoczęciem spektaklu,

- w dniach, w których nie ma przedstawień, bilety na wszystkie spektakle można odbierać w godzinach pracy kasy biletowej,

- przy odbiorze biletów zakupionych on-line należy podać osobisty numer rezerwacji otrzymany na wskazany przy zakupie adres e-mail,

- osobisty numer rezerwacji należy zachować w tajemnicy; Teatr nie odpowiada za skutki podania tego numeru osobom trzecim.

8. Faktura może być wystawiona wyłącznie na tę osobę lub firmę, która zakupiła bilety przez Internet (on-line).

 1. Zwroty i zamiany biletów zakupionych za pośrednictwem Internetu (on-line) możliwe są jedynie w przypadku zwrotu biletów zakupionych w kasie Teatru Kamienica
  na podstawie ważnego paragonu fiskalnego najpóźniej:
  a/ biletów grupowych /nie więcej niż 15 miejsc/ - 7 dni przed spektaklem
  b/ biletów zakupionych indywidualnie - 3 dni przed spektaklem.

 

SPRZEDAŻ BILETÓW W INTERNECIE poza systemem na stronie Teatru Kamienica:

 1. Bilety na wydarzenia w Teatrze Kamienica można nabyć również za pośrednictwem operatora Ebilet, zarówno w przypadku sprzedaży on-line www.ebilet.pl, jak i w punktach stacjonarnych operatora.
 2. Sposób płatności, regulamin rezerwacji i odbioru biletów oraz reklamacje, poza systemem Teatru Kamienica określają regulaminy poszczególnych operatorów.
 3. Zwrot biletu zakupionego u operatora zewnętrznego możliwy jest tylko u tego operatora.

 

 WIDZOWIE SPÓŹNIENI

 1. Z chwilą rozpoczęcia przedstawiania spóźnieni Widzowie zajmują miejsca wskazane przez Obsługę Widowni.
 2. Zajęcie wykupionego miejsca będzie możliwe po przerwie. Jeśli spektakl jest grany bez przerwy, spóźnieni Widzowie nie będą wpuszczani.
 3. W takich przypadkach nie przysługuje zwrot pieniędzy za bilet.

 

OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE

Widzów poruszających się na wózkach inwalidzkich prosimy o wcześniejsze poinformowanie o swojej wizycie w Teatrze Kamienica – przygotujemy dla Państwa dogodne miejsca.

 

 WEJŚCIÓWKI: bilety numerowane na miejsca bez oparć /straponteny/ lub nienumerowane na wolne miejsca wskazane przez Obsługę Widowni bez możliwości wcześniejszej rezerwacji.

1. Sprzedaż wejściówek rozpoczyna się na godzinę przed spektaklem według kolejności przybycia Widzów do kasy Teatru.

2. Liczba wejściówek jest ograniczona – zależna od spektaklu.

3. Osoby z wejściówkami mogą zajmować straponteny lub wolne miejsca na widowni po trzecim dzwonku.

4. O dostępności wejściówek prosimy dowiadywać się telefonicznie lub mailowo w dniu spektaklu.

5. Nie ma możliwości zakupu wejściówek na spektakle grane na scenach: Parter i Piwnica Warsza.

 

 VOUCHER - bilet upominkowy

 1. Voucher jest to bilet otwarty z określonym terminem ważności.
 2. Koszt vouchera to 90 zł (niezależnie od strefy cenowej i tytułu spektaklu).
 3. Voucher ma określony termin ważności, tj. 6 miesięcy od daty zakupu.
 4. Voucher można nabyć w kasie Teatru i wykupić dowolną ilość voucherów. Voucher jest jednoosobowy.
 5. Realizacja vouchera:

- Aby zrealizować otrzymany voucher należy zarezerwować miejsca telefonicznie, dzwoniąc do kasy Teatru (tel. 22 624 01 99) lub do Biura Organizacji Widowni (tel. 22 654 03 41 ).

- Rezerwacji należy dokonać z odpowiednim wyprzedzeniem czasu. Rezerwacja w ostatniej chwili nie gwarantuje dostępności miejsc.

- Aktualny repertuar dostępny jest na stronie internetowej teatru: www.teatrkamienica.pl.

- Rezerwacji można dokonać na dowolny spektakl w terminie nieprzekraczającym terminu ważności vouchera.

- Po wcześniejszym zarezerwowaniu miejsc na spektakl należy przyjść do kasy Teatru (w terminie określonym przez pracownika Teatru) z voucherem i wymienić go na bilet.

6. Voucher nie obowiązuje na spektakle gościnne, sylwestrowe, zamknięte oraz premiery teatru.

7. Voucher oraz bilety z wymienionego vouchera nie podlegają zwrotowi.

8. Za nie wykorzystany voucher nie przysługuje zwrot pieniędzy.

 

 REPERTUAR TEATRU W MEDIACH

Teatr Kamienica nie odpowiada za błędne daty, godziny lub tytuły spektakli podawane w mediach.

 

ZAPROSZENIA

Gości, którzy otrzymali zaproszenia od Teatru Kamienica prosimy o ich odebranie najpóźniej 15 min. przed rozpoczęciem spektaklu.

 

REKLAMACJE I POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

 1. Reklamacje należy składać w formie pisemnej na adres:

Teatr Kamienica, Al. Solidarności 93, 00-144 Warszawa lub za pośrednictwem internetu na adres: bow@teatrkamienica.pl

 1. Regulamin może ulec zmianie.

 

Zapraszamy Państwa do spędzenia wolnego czasu przed spektaklem w stylizowanych na lata dwudzieste przestrzeniach Teatru Kamienica, gdzie serwujemy pyszne dania z menu „Nasza Warszawa”. Zapraszamy!

 

Nasze spektakle